Marketingová strategie je zásadní pro podnikání online. Proč?

Marketingový odborník Filip Novák

Chtěli jste jen nový web? Aby se někdo zkušený mrknul co vám v marketingu chybí? Chtěli jste být na první pozici ve vyhledávačích Google, nebo Seznam? Zkuste se na to podívat z jiného pohledu. Co s novým webem, když na něj nedostanete zákazníky, co váš produkt koupí? Co s jednorázovou kampaní, když po ní neštěkne ani pes? Co s odborným reportem, když zmíněné chyby nikdo neopraví? My se na marketing díváme jako na komplexní a konzistentní práci, která generuje výsledky. Strategický marketing přináší užitek ve formě nových zakázek, udržení standardu a zvyšování hodnoty značky.

If you can't explain it to a 6 year old, you don't understand it yourself - Albert Einstein

Firmy se až příliš často dovolávají rychlého úspěchu a vydávají se na naivní cestu za rychlým prodejem. Hledají u všemožných překupníků tajemné esence a zaklínadla, kterými by podpořili afrodiziakum svých produktů. Většina takových falešných prodejců rychlého úspěchu, vydávají flakónek s lektvarem značně ředěným neviditelností a ve chvíli, kdy se důvěřivý podnikatel dostane trh, si jeho přeplněného krámku produktů nikdo nevšimne. Je neviditelný a to i když má to štěstí dostat se na správný trh.

Čím začínáme spolupráci?

Věříme, že pořádný projekt, se dá vytvořit jen s dobře promyšlenou strategií.

Pro udržení a rozvíjení úspěchu každé firmy by měla být nastavena marketingová strategie, která definuje cíle, analýzy, plány, určí nástroje, kterými se cíle dosáhnou a kterými se budou měřit.

Strategie zahrnuje po sobě jdoucí kroky:

  • 1. Nastavení cílů (projektová schůzka)
  • 2. Provedení nezbytných analýz
  • 3. Naplánování činností
  • 4. Výběr správných nástrojů
  • 5. Realizace ve správný čas, na správné místo a pro správné publikum
  • 6. Měření výsledků a optimalizace

Filip Novák - marketingový stratég

Spolupráce se Sílou webu

Plánovat a doporučovat strategii začneme až po konzultaci s vámi.