SEO garance - jsou vůbec reálné? Nebo se prodává písek na poušti?

Reklama za kliknutí

Garantujeme vám, že jsme profesionálové v internetovém marketingu a díky SEO jsme získali pevnou základnu prosperujících klientů. Máme know-how jak správně optimalizovat webové stránky, aby jste získali více zákazníků a zvýšili svůj obrat. Slyšíte tyhle věty od každé SEO agentury? Nevíte, jak si tyto údaje ověřit? Tak čtěte dál.

Kontaktujte nás

Garance pozic ve vyhledávači

Jsme detailisté a proto zde rozebereme konkrétní garance, které můžete vidět u naší konkurence. Vysvětlíme vám, co lze garantovat a kde si dát pozor na výmluvnost tzv. "SEO konzultantů". Pozice ve vyhledávači nelze žádným způsobem koupit a vyhledávače pracují na základě algoritmu, jehož přesnou funkci nemůže žádná SEO firma znát. Lze ji však odhadnout na základě dlouhodobých zkušeností a znalostí v oblasti SEO.

Jak se nenachytat na nereálné SEO garance

Klasicky platí, co zní až moc dobře a jednoduše, obvykle nebývá pravdou. O tom, jak se nenechat napálit od SEO agentury si můžete přečíst v mém blogu.

  • Platíte až když dosáhnete první strany na předem smluvená klíčové slova (fráze). Je to velmi líbivá nabídka, hlavně z pohledu toho, že neplatíte, když nebudete na první straně.

    Na co si dát pozor? Nepodléhejte podbízivé reklamě a spíše se vždy zamyslete, jaký pro vás daná služba může mít užitek. Podívejte se důkladně na reference SEO firmy a zeptejte se jejich klientů na to jak jsou spokojeni se servisem. SEO firmy obvykle nechtějí aby jste během jejich "optimalizace" jakkoli zasahovali do webu.

    Může se stát že jen čekáte, nic se neděje a stále na první straně nejste. Uběhne měsíc, dva, půl roku, rok a stále nic. Však o nic nejde nic platit nemusíte. SEO firma se vám nezavazuje provádět žádnou reálnou práci a obvykle ani nechtějí prozradit jaké práce vlastně za měsíc vykonávají.

    Jaký to má význam pro vás? Ztráta času, pravděpodobná stagnace webu a celkově chybný krok při využívání takové služby. V ještě horším případě se stane, že se na první stranu dostanete díky vlastním referencím a díky tomu, že děláte dobře svou práci a lidé vás sami doporučují. Tyto faktory nemusí SEO firma ovlivnit, ale vy jim dle smlouvy již musíte platit za umístění na první straně.
  • Autor: Filip Novák (Marketing expert, Síla webu)
    (420) 777 200 308, novak@silawebu.cz

Garantovali Vám SEO úspěch? - podíváme se co vlastně slíbili

Garance a výmluvy marketingových agentur