Nové zakázky ulovíme přes

Facebook

Právě teď! je ten správný moment, získat náskok před konkurencí!

Facebook je všechno. Věříme, že každý podnikatel má příležitost vybudovat značku i kdyby používal jen a pouze Facebook.

Je to neuvěřitelná platforma. Od příspěvků s obrázky, po delší verze příspěvků na úrovni článků, nebo úžasná nativní videa, je Facebook něco, čemu byste měli věnovat pozornost.

Facebook zná své uživatele velmi dobře a jeho využití pro reklamní cílení netrumfne žádná sociální síť.

Twitter je blízký a drahý našemu srdci, protože zde máte nejvíce zkušeností hned po Facebooku a YouTube. Twitter je místo, kde budujeme komunitu, která následuje naše klienty. Twitter je nejsilnější platforma pro 1-on-1 komunikaci a jeho využití pro sdílení videí je možnost ukázat, že Vám na Vaší komunitě skutečně záleží.

YouTube

Všem by mělo být naprosto jasné, že video je přítomnost i budoucnost kvalitního marketingu. YouTube je srdcová záležitost a pro nás jsou dva hlavní důvody proč zde investovat čas, peníze a energii. Jednak je to druhý největší vyhledávač (hned po Googlu) a dále samotné video znamená v dnešní době všechno. Vidíme YouTube jako masivní příležitost pro každého.

Pinterest

Pinterest je zřejmě největší konkurence Googlu. Je to jeden z nejlepších vyhledávačů pro vizuální obsah a díky tomu mnozí generují profit vytvářením kreativních vizuálů s prokliky na eshopy, weby, blogy a jiné sociální sítě. Pinterest není jen digitální katalog, ale místo, kde se setkávají zájmy, koníčky, záliby a kreativní estetika.

Instagram

Pozornost. Celá hra je o pozornosti a Instagram ji má. Je to tak jednoduché. Díky Instagramu můžete vizálně definovat svoji značku. Najdeme způsob, jak vytvořit esteticky příjemné snímky pro komunikaci vaší značky. Instagram je místo, kde je vhodné Vaši vizi komunikovat vizuálně.

Filip Novák - marketingový stratég

Sociální sítě umíme využít efektivně

Nastavíme vám strategii pro aktivní a efektivní využití sociálních sítí.