Filip Novák

Filip Novák - majitel a SEO expert Síla webu

"Zvýším počet vašich zakázek! Pomocí online marketingu a selského rozumu."

Vzdělání v oboru

Můj Linkedin profil

Marketingová konzultace

Hodinová sazba umožňuje realizaci individuálního školení, workshopu, či přímo vyhotovení projektu v osobní spolupráci s klientem v našem studiu. Pomůžu vám se SEO, sociálními sítěmi, digitálním marketingem, PPC reklamou (Google Adwords, Facebook Ads, Linkedin Ads, S-klik), tvorbou webu v HTML5/CSS3.

Aktuální ceník

Oponentura v zájmu klienta

Provádím analýzu a kontrolu kvality odvedené práce vámi najaté agentury. Základní analýza je zdarma. V případě zjištění nedodělků, zpracuji podklady k jednání a na schůzce s agenturou budu hájit vaše zájmy. Při oponentuře velmi často vyjednám slevu z ceny služeb, bezodkladný termín náprav a následně vždy dohlédnu na řádné dopracování vaší zakázky agenturou.

Vedoucí týmu profesionálů

Jsem kreativní člověk se smyslem pro detail a své schopnosti uplatňuji v marketingu a SEO. Věnuji se návrhu architektury statických a dynamických webů z pohledu SEO a efektivního využívání marketingového potenciálu. Řídím tým Síla webu a dbám na dodržování termínů zakázek. Při realizaci jednotlivých fází tvorby a optimalizace webu se na návrh dívám zejména očima zákazníka. Odpovídám za hladký průběh každé zakázky a osobně komunikuji s každým klientem.

Jako SEO a marketingový analytik se snažím co nejméně používat svůj vlastní názor, nebo názory ostatních. Online strategii doporučuji většinou na základě vlastních průzkumů, uživatelských preferencí a vývoje současných trendů. Za více jak 7 let praxe v online marketingu jsem si vybudoval několik důvěryhodných zdrojů informací, které částečně využívám pro úspěšné vedení kampaní svých klientů. Nikdy nemám problém se o své zkušenosti podělit a každému rád podám pomocnou ruku. Jsem to já, kdo vám zkontroluje webové stránky a provede malou analýzu zdarma. Užitečné akční rady získáte již v prvním kontaktu se mnou.

Služby pro agentury

Nabízím své služby nejen koncovým klientům, ale také marketingovým agenturám. Koordinuji kvalitu prací od návrhu až po kontrolu před předáním klientovi. Ověřím tak skutečnou kvalitu odvedené práce. Tyto služby se vyplatí agenturám, které si najímají specialisty, či jiné firmy na dílčí práce formou "outsourcing" a ve svých řadách nemají odborníka, který by práci najatého specialisty zkontroloval. Zasedám jako nezávislý expert při výběrových řízeních pro pozice typu marketingový specialista, SEO specialista, odborník sociálních sítí, či specialista online marketingu. Pro vaši agenturu pomůžu objektivně vybrat toho správného člověka.

Nahrávací studio Hitmaker

V Brně provozuji vlastní nahrávací studio jako koníček i práci, která mě baví. Za fungování studia od roku 2006 jsme vytvořili desítky hudebních skladeb, znělek a reklam do rádia. Mezi zajímavé klienty patří: Galerie Vaňkovka, Olympia Brno, ESL, a.s., Easiyo, a další. Studio navštěvují zkušení a trénovaní interpreti (např. finalisti soutěže Superstar), nebo úplní začátečníci. Všem se věnuji se stejnou pečlivostí a snahou dosáhnout co nejlepšího výsledku, i když je to Vaše úplně první skladba. Stránky nahrávacího studia Hitmaker.

Silné stránky

 • SEO analýza/konzultace
 • HTML5/CSS3 kódování
 • Wordpress CMS
 • MailChimp Email marketing
 • Magento eCommerce
 • PrestaShop eCommerce
 • Yii framework
 • Tvorba firemního videa
 • Optimalizace obchodních procesů
 • Responzivní design
 • Tvorba autorské hudby a znělek
 • Tvorba reklamních spotů do rádia
 • Logo design
 • Online marketing

Něco o mě navíc

 • Ve 12 letech jsem našetřil 8.000 Kčs odvozem starého papíru do sběru a vyhrál jsem celorepublikovou soutěž ve sběru se zájezdem do Itálie. Dosáhl jsem toho každodenním odvozem papíru z místního supermarketu. Mnohdy jsem spěchal ze školní jídelny, aby mi papír nevyfoukl některý ze spolužáků, který také sběr odvážel. Už v té době jsem věděl, že když je někde konkurence, rychlejší vyhrává. To mi zůstalo i dodnes a když zachytím nějakou informaci o nové online technologii / reklamě / optimalizaci, snažím se ji co nejrychleji testovat a využít ve prospěch svých klientů.
 • V 17 letech jsem pro své kamarády organizoval brigády ve stavebnictví. Tam jsem se od svého zaměstnavatele mimo jiné naučil, že odměna za iniciativu a vícepráce musí přijít okamžitě. Jen tak je brigádník maximálně motivovaný své úsilí zopakovat i příště. Odměna je také vyjádřením určitého respektu k vykonané práci (a nemusí být vždy jen finanční).
 • Jsem dobrovolný lektor online marketingu v nadačním fondu Lepší vyhlídky.
 • Jezdil jsem závodně aggressive inline skating - street style. Moje nejlepší dosažené triky: Fakie 720 mute grab, Flat Spin, Mystic Flip, Rocket Makio. V létě často projíždím inline trasu Rondo - Olympia.
 • Bylo mi naměřeno IQ 143 pro přesné logické uvažování a obrazovou představivost. Oficiální testy a certifikaci prováděla organizace Mensa International - Mensa České republiky.
 • V roce 2000 jsem založil první rapovou kapelu na střední moravě "Rapline crew". Mám za sebou více jak 50 živých vystoupení napříč kluby v ČR. Mám 3 oficiálně vydaná sólová alba pod přezdívkou "Faiby". Do dnešního dne se aktivně věnuji tvorbě hudby ve svém nahrávacím studiu Hitmaker v Brně.

Složení našeho týmu

SEO specialista Filip Novák, DiS.

Filip Novák

Vedoucí týmu, SEO konzultant
Copywriterka Bc. Věra Kapounová

Věra Kapounová

Copywriter
Idea maker Tomáš Zindulka

Tomáš Zindulka

Idea maker
Copywriter - Hana Knopfová

Hana Knopfová

Copywriter
Martin Ricki Vinš - animátor

Martin Vinš

Animátor
Choreograf, animátor - Aleš Čermák

Aleš Čermák

Choreograf
Kameraman - Jan Štumpa

Jan Štumpa

Kameraman a editor videa
Fotograf Brno - Jiří Franěk

Jiří Franěk

Fotograf
Programátor - Michal Sloupenský

Michal Sloupenský

Programátor